optometria zadania
Poniżej udostępniamy wszystkim zainteresowanym informację od prof. Bolesława Kędzi, który właśnie zakończył pracę nad swoją książką / zbiorem zadań. Poniżej treść.

Do Osób zainteresowanych.
Miło mi poinformować o zakończeniu pracy nad zbiorem zadań, stanowiącym wprowadzenie do optometrii. Postanowiłem wydać tę książkę w ramach subskrypcji.
Zbiór zadań pt. „Wprowadzenie do Optometrii – zadania z rozwiązaniami” zawiera 270 zadań podzielonych na cztery części:
1. Optyka (55)
2. Optyka fizjologiczna (78)
3. Procedury postępowania diagnostycznego (52)
4. Diagnostyka i postępowanie (85)


Do wielu rozwiązań zadań pierwszych trzech części dołączony jest komentarz. Rozważenie sytuacji wzrokowej osoby badanej stanowi rozwiązanie większości zadań w ostatniej części.

Objętość książki około 400 stron bez rycin, które (około 330 w większości animowane) będą nagrane na płycie CD (program Power Point) dołączonej do książki. Także ryciny chronione są prawem autorskim, m.in. bez pisemnej zgody nie mogą być kopiowane i/lub prezentowane publicznie.

Subskrybenci otrzymają książkę po wpłaceniu należności lub przesyłką za pobraniem pocztowym – cena zł 128 – nie obejmuje kosztu przesłania, który zostanie doliczony do rachunku.

Decyzję o wydaniu książki podejmę, gdy liczba osób zamawiających książkę będzie dostatecznie duża, w terminie do dnia 30 października 2013 r. Osoby zainteresowane proszę o kierowanie zamówienia na adres e-mail: lbkedzia@neostrada.pl w poniższej formie:

Zamawiam ___ egz. książki Bolesława Kędzi „Wprowadzenie do Optometrii – zadania z rozwiązaniami”.
Wiem, że zamówienie to stanowi zobowiązanie do odebrania przesyłki dostarczonej za pobraniem pocztowym.
Imię Nazwisko.
Telefon kontaktowy, adres e-mail.
Adres, na który należy dostarczyć przesyłkę.


Z poważaniem
Bolesław Kędzia
Poznań, 23 lipca, 2013 r.

Informujemy, że nie pośredniczymy w sprzedaży itp, zbioru zadań a jedynie informujemy o tym fakcie na naszym blogu. Wszelkie pytania prosimy kierować do autora książki.

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: