Wprowadzenie do optometrii - zadania z rozwiązaniami - Bolesław KędziaJakiś czas temu pisaliśmy o publikacji prof. Bolesława Kędzi “Wstęp do optometrii – zadania z rozwiązaniami“. Autor przystąpił do prac nad kolejną propozycją książkową, tym razem “Wprowadzenie do optometrii – sprawdziany z komentarzami.

Poniżej wklejamy informację od autora

Miło mi poinformować, że po wydaniu zbioru zadań pt. „ Wprowadzenie do optometrii – zadania z rozwiązaniami” przystąpiłem do pracy nad zbiorem sprawdzianów, uzupełniając je komentarzami. W zamyśle ma to być zbiór około 400 zdań – 20 sprawdzianów po 20 zdań. Wybrałem je z notatek i uzupełniłem nowymi, aby zachować równowagę tematyczną zagadnień objętych, w moim rozumieniu, hasłem optometria. Widocznie w trakcie pisania nie umiałem utrzymać się w rygorach zwięzłości wypowiedzi. Rękopis rozrastał się, chyba nadmiernie. Dlatego zdecydowałem się wydać „Wprowadzenie do optometrii – sprawdziany z komentarzami” w dwóch częściach. Pierwsza część zbioru składa się z 10-ciu dwudziestozdaniowych sprawdzianów.

Wydam tę książkę, podobnie jak poprzednią (jeszcze do nabycia), w ramach subskrypcji. Objętość książki około 280 stron bez rycin, które (około 270 w większości animowane) będą nagrane na płycie CD (program Power Point) dołączonej do książki. Subskrybenci otrzymają książkę po wpłaceniu należności lub przesyłką za pobraniem pocztowym. Cena 108 zł nie obejmuje kosztu przesłania, który zostanie doliczony do rachunku.

Decyzję o wydaniu podejmę, gdy liczba subskrypcji będzie dostatecznie duża, w terminie do dnia 15 lipca 2015 r.

Osoby zainteresowane proszę o kierowanie zamówienia na adres e-mail: lbkedzia@gmail.com w poniższej formie:

Zamawiam … egz. książki Bolesława Kędzi „Wprowadzenie do Optometrii – sprawdziany z komentarzami cz.1”. Wiem, że zamówienie to stanowi zobowiązanie do odebrania przesyłki dostarczonej za pobraniem pocztowym.

Imię Nazwisko:
Telefon kontaktowy:
Adres e-mail:
Adres, na który należy dostarczyć przesyłkę:

Dziękuję za nabycie poprzedniej książki. Będę też zobowiązany za udostępnienie powyższej informacji osobom potencjalnie zainteresowanym.

Z poważaniem
Bolesław Kędzia
Poznań, 16 maja, 2015 r.

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: