Transitions, XTRActiveFirma HOYA wraz z firmą Transitions Optical przygotowała krótką ankietę ułatwiającą dokonanie wyboru swoich soczewek. W dużej mierze należy traktować to poglądowo, gdyż zbyt wiele zależy od mocy soczewek okularowych, których dana ankieta nie uwzględnia. Próba ustalenia “jakie soczewki pasują do Ciebie” powstała z powodu wprowadzenia do oferty w firmie HOYA soczewek Transitions XTRActive. O tych soczewkach okularowych pisaliśmy już na naszym OPTO.blogu.


Soczewki Transitions to nowoczesne soczewki o zmiennym zabarwieniu (fotochromowe), dzięki najnowszej technologii są prawie przeźroczyste w pomieszczeniu, szybki czas reakcji na zabarwienie i odbarwienie, oraz ciemne w słoneczne dni. Dzięki tym soczewkom można uniknąć zakupu dwóch okularów (białych i przeciwsłonecznych). Od jakiegoś czasu dostępne są w ofercie soczewki Transitions XTRActive, które barwią się również w samochodzie.

Tym sposobem firma HOYA posiada w ofercie soczewki Transitions VI, Transitions XTRActive oraz swoje produkty Suntech Intense oraz ekonomiczne – Solio II.

Zapraszamy do zabawy. Które soczewki są właśnie idealne do Twojego stylu życia?
Zrób test aby otrzymać osobistą rekomendację soczewek.

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: