CooperVisionDla naszych klientów korzystających z soczewek kontaktowych z rodziny Mediflex z oferty firmy CooperVision.

Dotyczy to soczewek:
– jednodniowe Mediflex Essential 1 day
– jednodniowe silikonowo-hydrożelowe – Mediflex Max 1-day
– dwutygodniowe Mediflex Expert oraz Expert Toric
– miesięczne Mediflex Elite oraz Elite Toric
– miesięczne multifokalne Mediflex Elite Multifocal

Uruchomiliśmy sklep internetowy optometria.mediflex24.pl oferujemy tam w/w soczewki po atrakcyjnej cenie. Sklep przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla osób, które miały przeprowadzone badanie i dobór soczewek. To u nas możecie otrzymać specjalny kod pozwalający na dokonanie rejestracji konta i zakup soczewek.
Dodatkowo uruchomiony jest dla Was program partnerski, gdzie za każdą wydaną złotówkę otrzymujecie 1pkt – zebranie 100pkt to dodatkowy rabat, za polecenie osoby do nas na badanie i aplikację soczewek Mediflex otrzymasz kolejne punkty. Więcej o profitach na stronie:
program lojalnościowy
program rekomendacji

Osoby zainteresowane prosimy o umówienie się na dobór i aplikację soczewek kontaktowych a otrzymacie kod aktywacyjny. Do tego oferujemy zestaw startowy w postaci dwóch soczewek (dwutygodniowe, miesięczne) o Twojej wadzie wzroku (w ramach dostępności) oraz płyn do pielęgnacji.


Zapraszamy do sklepu mediflex oferującego soczewki Mediflex firmy CooperVision.

Przypominamy, że zmieniamy również adres internetowy naszego sklepu oferującego pozostałe soczewki kontaktowe na bardziej przyjazny, bo wiemy, że i ty możesz być lub jesteś wSoczewkach.pl

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: