Od początku roku 2011 jest problem z zamówieniem soczewek firmy Ciba Vision tj. kwartalnych AirOptix Individual oraz rocznych DuraSoft 3 LiteTint, obie są produkowane w tej samej fabryce na indywidualne zamówienie. Oznacza to, iż firma Ciba Vision nie posiada magazynu w/w soczewek kontaktowych.

Na dzień dzisiejszy tj. 21.02.2011 nie posiadamy rzetelnej i potwierdzonej informacji kiedy nastąpi wznowienie produkcji a tym samym możliwość ich zakupu. Użytkownicy, którzy zaopatrują się w te produkty a nie mając zapasów, będą zmuszeni do zmiany soczewek (koniecznie pod kontrolą swojego specjalisty) lub wstrzymania się od użytkownia do czasu wznowienia.

Sprawę monitujemy na bieżąco. Będziemy się dowiadywać bezpośrednio u producenta, jak tylko nastąpi – w/w produkty zostaną udostępnione do sprzedaży w naszym Salonie Optycznym oraz sklepie internetowym.

EDYCJA
Soczewki DuraSoft Lite Tint oraz soczewki Air Optix Individual – nie będą już dostępne na rynku – ich produkcja została zakończona / zostały wycofane.

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: