Płyn do soczewek kontaktowych OptiFree PureMoist jest teraz dostępny z formułą HydraGlyde, która zagościła do soczewek Air Optix oraz płynu oksydacyjnego AOSept+

Absolutną nowością jest zastosowanie HydraGlyde Moisture Matrix – substancji aktywnie nawilżającej soczewki i tworzącej na jej powierzchni rodzaj “poduszki” zapewniającej nawilżanie od momentu założenia soczewki na oko, przez cały okres noszenia. Płyn zmniejsza odkładanie lipidów i usuwa osady białkowe, pomagając utrzymać soczewki czyste zapewniając uczucie świeżości.

Unikalna formuła HydraGlyde Moisture Matrix zapewnia 16 godzin nawilżenia soczewek kontaktowych oraz komfort od ich założenia do zdjęcia.


Usuwa osady białkowe i redukuje ilość osadów lipidowych, aby zapewnić ostre i komfortowe widzenia przez cały okres użytkowania soczewek.

Podwójny system dezynfekcji Polyquad i Aldox wraz z EDTA gwarantuje znakomite działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i czyszczące w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia podczas noszenia soczewek.

OptiFree PureMoist – czyści, regeneruje, spłukuje, dezynfekuje, przechowuje Twoje miękkie soczewki kontaktowe.

Płyn dostępny w naszym salonie jak i sklepie internetowym zarówno w pojemności 90ml, 300ml jak i wielopakach.

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: