soczwki mediflex

Niezależnie czy już nosisz soczewki kontaktowe, czy chcesz wypróbować je po raz pierwszy, soczewki z rodziny Mediflex firmy CooperVision zapewne spełnią one twoje oczekiwania.

Soczewki z rodziny Mediflex posiadają system neutralizujący aberracje przy pomocy asferycznej strefy optycznej. System jest dostosowywany dla poszczególnych mocy, w których produkowane są soczewki. Projekt strefy optycznej ma na celu znoszenie aberracji powstałych w układzie optycznym oka i zapewnienie ostrzejszego widzenia.

Dlatego rodzina soczewek Mediflex wykorzystuje Aquaform Comfort Science.

Użytkownicy tych soczewek mogą korzystać z:
– naturalnie hydrofilnego materiału, który utrzymuje uwodnienie i minimalizuje odwadnianie w czasie noszenia
– soczewek nawilżonych bez konieczności użycia środków nawilżających
– elastycznych soczewek, o niskim module Younga, które są miękkie i komfortowe
– Aquaform Comfort Science zapewnia komfortowe noszenie, dobrze zwilżalnych, oddychających soczewek kontaktowych.

Komfort noszenia
CooperVision rozumie jak ważny dla użytkowników soczewek kontaktowych jest komfort. Dlatego soczewki Mediflex zostały wyprodukowane przy pomocy Aquaform Comfort Science. Co to oznacza dla użytkownika:
– naturalnie wodolubny materiał, który utrzymuje wodę i praktycznie nie podlega odwadnianiu podczas noszenia
– nawilżenie bez zastosowania dodatkowych środków nawilżających
– elastyczny materiał o niskim module Younga, który jest miękki i wygodny
– komfortowa, dobrze zwilżalna i oddychająca soczewka kontaktowa

Podsumowanie
– soczewki pozostają nawilżone przez cały długi dzień
– unikalny, naturalnie zwilżalny materiał
– pomagają utrzymać białe, zdrowo wyglądające oczy
– Aquaform Comfort Science
– korygują wady sferyczne i astygmatyzm

Soczewki miesięczne

Mediflex elite zostały wyprodukowane z materiału silikonowo-hydrożelowego trzeciej generacji, który umożliwia dopływ do oka bardzo dużej ilości tlenu. Ponieważ materiał zastosowany w soczewkach Mediflex elite zawiera aż 48% wody, soczewki są miękkie, a po ich założeniu nie czujesz ich na oku.
Nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy zapewnia jednocześnie zdrowie Twoich oczu, ponieważ umożliwia dopływ odpowiedniej ilości tlenu do rogówki.
Nosząc Mediflex elite możesz zmierzyć się z wyzwaniami aktywnego życia. Niezależnie w jakich warunkach przebywasz i jak długo w ciągu dnia nosisz soczewki, możesz cieszyć się doskonałym komfortem.

mediflex_elite

Soczewki miesięczne korygujące astygmatyzm

Mediflex elite toric to miesięczne soczewki kontaktowe dla osób z astygmatyzmem. Starannie opracowana geometria zapewnia przewidywalną i powtarzalną orientację soczewki na oku, bardzo ważną dla osób z astygmatyzmem. Soczewki po założeniu niezmiennie szybko osiągają stabilne położenie na oku i zapewniają wysoką jakość widzenia w każdych warunkach.
Soczewki Mediflex elite toric wyróżniają się również gładką powierzchnią. Wpływa to korzystnie na komfort noszenia, ponieważ powieka przy mruganiu wielokrotnie przesuwa się po powierzchni soczewki. Dodatkowo zaokrąglony projekt brzegu minimalizuje negatywny wpływ noszenia soczewek na spojówkę i zwiększa komfort.

mediflex_elitetoric

Soczewki multifocalne / progresywne dla osób, które chcą widzieć na każdą odległość

Soczewki Mediflex elite multifocal są przeznaczone dla osób powyżej 40-tego roku życia, gdy pojawiają się problemy z widzeniem blisko położonych obiektów np. gazety, telefonu komórkowego oraz trudności z widzeniem w warunkach słabego widzenia.
Mediflex elite multifocal zapewniają widzenie we wszystkich odległościach: bliskich, pośrednich i dalekich bez kompromisów z komfortem. Przyszedł czas odpoczynku dla twoich rąk podczas czytania książek. Nosząc soczewki Mediflex elite multifocal nie musisz korzystać z okularów do czytania oraz możesz cieszyć się doskonałym komfortem noszenia naturalnie zwilżalnych soczewek.

mediflex_elitemultifocal

Soczewki dwutygodniowe dla oczekujących maksymalnego komfortu

Dwytygodniowe Mediflex expert. Nieważne jak długo trwa twój dzień: nawet jeśli pracujesz do późna, uczysz się wieczorami do egzaminów lub długo przeglądasz internet, soczewki Mediflex expert pozostają zawsze komfortowe.
Dwutygodniowe soczewki kontaktowe Mediflex expert zapewniają nie tylko wysoki poziom komfortu noszenia, ale również doskonałe widzenie. Wysoka jakość optyczna tych soczewek jest związana z asferyczną strefą optyczną. W Mediflex expert zastosowano jednocześnie naturalnie zwilżalny materiał, który sprawia, że soczewki są praktycznie nieodczuwalne na oczach. Mediflex expert to przede wszystkim komfort noszenia i ostrość widzenia.

mediflex_expert

Soczewki jednodniowe na okazję

Jednodniowy tryb wymiany z soczewkami Mediflex essential 1day stanowi najzdrowszą opcję soczewek kontaktowych – codziennie zakłada się nową, czystą parę. Możesz jednak nie zdawać sobie sprawy, że jednodniowe soczewki Mediflex essential 1day mają jeszcze jedną dodatkową zaletę – niespotykany komfort noszenia przez cały dzień.
Mediflex essential 1 day utrzymuje 96% swojego nawilżenia nawet po 12 godzinach noszenia. Woda jest przyciągana i wiązana na jej powierzchni tworząc barierę ochronną, która utrzymuje soczewkę w czystości i zapewnia jej prawidłowe działanie. Wszystko to oznacza, że Mediflex essential 1 day pozostaje nawodniona i wygodna w noszenia przez cały dzień

mediflex_essential

Sensia to jednodniowe soczewki silikonowo-hydrożelowe. Nowoczesny materiał silikonowo-hydrożelowy zmieniająca zasady tlenoprzepuszczalności w jednodniowych soczewkach kontaktowych
Materiał wykorzystany w soczewkach Sensia zalicza się do trzeciej generacji materiałów silikonowo-hydrożelowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji przygotowaliśmy materiał o bardzo efektywnej tlenoprzepuszczalności silikonu i soczewki Sensia mogą być jednocześnie niezwykle miękkie i „oddychające”.
Unikalna chemiczna struktura silikonu w Sensia dostarcza połączenie komfortu, tlenoprzepuszczalności oraz łatwości w zakładaniu i zdejmowaniu soczewek, którego nie można odnaleźć w żadnych innych jednodniowych soczewkach kontaktowych.
Wysoka zawartość wody – soczewki, które w ponad połowie składają się z wody nie wymagają dodatkowych środków nawilżających. 9 na 10 pacjentów, którzy spróbowali soczewek Sensia było zadowolonych z komfortu jaki oferują.
Wysoka przepuszczalność tlenu – materiał, z którego wyprodukowano Sensia przepuszcza bardzo dużo tlenu. Twoja rógówka będzie bardzo dobrze dotleniona co ma znaczenie dla utrzymania zdrowych i białych oczu.
Komfort noszenia – niesamowity komfort od rana do wieczora redukujący potrzebę stosowania kropli nawilżających.

Sensia - soczewki jednodniowe

Stabilność widzenia

Osoby z astygmatyzmem stosujące soczewki kontaktowe oczekują ich stabilnego położenia na oku, aby uniknąć nieostrego widzenia. Geometria Mediflex elite toric została zoptymalizowana, tak aby zapewnić po założeniu tej soczewki przewidywalną, stałą orientację na oku.

Jesteśmy oficjalnym partnerem. Mediflex dostępne są tylko u wybranych partnerów w salonach optycznnych i gabinetach kontaktologicznych. Chcesz wypróbować nowe soczewki Mediflex – zapisz się na płatne badanie wzroku a otrzymasz parę miesięcznych soczewek kontaktowych III-generacji, płyn do pielęgnacji, pojemniczek oraz soczewki jednodniowe (dla wady sferycznej) z rodziny Mediflex essential 1day

Wszystkie soczewki Mediflex oraz Sensia dostępne są w ofercie gabinetowej oraz do zakupu bezpośredniego w naszym salonie optycznym.
Kup soczewki Mediflex

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: