EAOOInformujemy, że na ostatniej konfernecji EAOO (Europejskiej Akademii Optometrii i Optyki), która odbyła się w tym roku w Maladze ogłoszona została informacja.

Konferencja EAOO w roku 2014 odbędzie sie w Polsce.

Konferencja EAOO w Warszawie odbędzie się w dniach 15–18 maja 2014.
Już dzisiaj proponujemy zarezerwować sobie ten termin.

Konferencja EAOO
– w dniach 15-18 maja 2014
– godziny od 8:00 do 17:00
– w Hotelu Novotel Warszawa Centrum, ul Marszałkowska 94/98, 00-510 Warszawa

Dla polskich specjalistów związanych z ochroną wzroku, cena uczestnictwa została znacznie obniżona i wynosi 150€. Podczas rejestracji, po wybraniu kraju “Polska” dochodzi do automatycznego przeliczenia kwoty na promocyjną cenę 150EUR (nie jest ona oficjalnie na stronie konferencji wyszczególniona). Obniżona cena dotyczy tylko i wyłącznie podczas uczestnictwa w samej konferencji (wybrać: EAOO conference only)


Wszystkie wcześniejsze konferencje EAOO odbywały się w języku angielskim. Po kilku dniach rozmów z EAOO zaproponowane zostało następujące rozwiązanie.

Zainteresowane osoby udziałem w tłumaczonej konferencji proszone są o pobranie, wypełnienie i odesłanie formularza (link poniżej) do 3-go marca. EAOO na podstawie zebranych informacji, oraz później faktycznym odzwierciedleniu w rejestarcji podejmie się tłumaczenia wykładów w sali głównej.
Im więcej osób się zarejestruje, tym pewniejsze jest tłumaczenie. Pozostałe wykłady w salach bocznych napewno nie będą tłumaczone! Dodam, że pozostałe konferencje EAOO odbywały się w języku angielskim bez względu na kraj w jakim się odbywały.

Zwracamy się zatem z prośbą aby formularz wypełniły osoby, które zamierzają udać się na konferencję EAOO do Warszawy.

Pobierz formularz – translation form[.doc]

Informacje odnośnie miejsca, kosztów uczestnictwa, programu wraz z formularzem rejestracyjnym znajdziecie bezpośrednio na stronie poświęconej konferencji EAOO w Warszawie warsaw2014.info.

źródło: PTOO.pl

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: