Hoya Lens PolskaHoyalux iD LifeStyle V+ to nowe soczewki progresywne firmy Hoya, które w całości opracowane w oparciu o informacje i sugestie otrzymane od naszych klientów. Informacje przekazywane podczas zamawiania oraz dane wprowadzane do programu iDentifier, dostarczają niezwykle cennej i ważnej wiedzy o preferencjach użytkowników, ich stylu życia oraz parametrach opraw, które wybierają. Analiza użytkowników okularów, bezpośrednie informacje zwrotne od klientów, badania kliniczne i testy konsumentów, pozwoliły wzbogacić wiedzę na temat potrzeb wzrokowych współczesnych prezbiopów. Wraz z nowym procesem asferyzacji freeform i technologią obliczeniową, konstrukcja Hoyalux iD LifeStyle V+ jest wynikiem innowacji opartej na ludziach.

Soczewki Hoyalux iD LifeStyle V+ są dostępne w dwóch rodzajach konstrukcji:
– Harmony – dla doświadczonych prezbiopów i osób nie posiadających preferencji dotyczących konkretnego obszaru widzenia.
– Clarity – przeznaczonej dla osób, kładących szczególny nacisk na komfortowe widzenie w dali.

Hoyalux iD LifeStyle V+Wyodrębnienie dwóch konstrukcji daje możliwość jeszcze większej indywidualizacji, a w konsekwencji lepszego zaspokojenia potrzeb szerokiej grupy odbiorców. Dobór właściwej konstrukcji jest niemalże intuicyjny, co sprawia, że soczewki Hoyalux iD LifeStyle V+ pozostają niezmiennie łatwymi w doborze.

W soczewkach Hoyalux iD LifeStyle V+ firma Hoya wykorzystała najnowszą wiedzę i technologie obliczeniowe.
– nowy proces asferyzacji freeform – lepsza korekcja aberracji na całej powierzchni soczewek, zapewnia lepszy kontrast i wyższą rozdzielczość obrazu.
– nowy sposób dystrybucji przyrostu mocy – w soczewkach Hoyalux iD LifeStyle V+ progresywna dystrybucja mocy i sposób w jaki progresja jest budowana, został dostosowany tak, aby zaoferować szersze pola widzenia oraz zoptymalizowany obszar dla dali.
– uwzględnienie mocy referencyjnych – parametry soczewek Hoyalux iD LifeStyle V+ zostały skalkulowane dla typowych, rzeczywistych warunków użytkowania.
– nowoczesne parametry optymalizacyjne – w oparciu o analizę obszernych danych z programu iDentifier, parametry optymalizacyjne soczewek Hoyalux iD LifeStyle V+ zostały dostosowane do nowoczesnych trendów w stylistyce opraw oraz zwyczajów w użytkowaniu okularów. W codziennej praktyce oznacza to lepsze dopasowanie do wymagań współczesnych użytkowników, którzy muszą wykonywać wiele zadań jednocześnie.

 
Hoyalux iD LifeStyle V+
 

Hoyalux iD LifeStyle V+ Harmony to uniwersalne soczewki progresywne, charakteryzujące się najbardziej komfortowym rozkładem progresji w głównych obszarach widzenia. Idealna konstrukcja dla doświadczonych prezbiopów, którzy przede wszystkim oczekują najlepszej jakości widzenia, niezależnie od kierunku w którym patrzą.

Hoyalux iD LifeStyle V+ Clarity to dynamiczne soczewki progresywne, przeznaczone dla osób, kładących szczególny nacisk na komfortowe widzenie w dali. Idealna konstrukcja dla młodych, aktywnych prezbiopów, oczekujących ostrego widzenia i nieakceptujących żadnych ograniczeń w ruchu.

informacja własna HOYA

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: