HOYA APPsFirma HOYA – producent m.in. soczewek okularowych przygotował aplikację Hoya Vision Consultant na iPad’a. Jest to pierwsza aplikacja posiadająca w pełni interaktywną Rozszerzoną Rzeczywistość (Augmented Reality), umożliwiająca perfekcyjną obsługę klienta.

Dzięki połączeniu obrazu świata realnego z elementami wirtualnymi, możliwe jest prezentowanie „na żywo” różnic pomiędzy poszczególnymi konstrukcjami soczewek oraz uszlachetnieniami.To prosty i bardzo przekonujący sposób przedstawiania wizualnych doświadczeń towarzyszących użytkowaniu różnych typów soczewek, jeszcze przed zakupem okularów. Klienci mogą natychmiast zobaczyć różnice między oferowanymi produktami, na żywo, w realnej sytuacji. Zawsze i wszędzie.


Przyjazna użytkownikowi, intuicyjna nawigacja, pozwala na natychmiastowe korzystanie z aplikacji, bez konieczności wcześniejszego przeszkolenia. Korzystanie z iPad’a wyposażonego w aplikację Hoya Vision Consultant to nie tylko korzyści dla klientów, ale przede wszystkim dla Państwa. W sytuacji, gdy klient podejmuje decyzję zakupową na podstawie faktów, a nie tylko przekazanych ustnie informacji, zwiększa się możliwość sprzedaży produktów premium.

Nie do przecenienia jest także okazja do bycia postrzeganym jako nowoczesny, korzystający z innowacyjnych technologii salon.

źródło: HOYA

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: