DobreWidzenie.plDobreWidzenie.pl – to katalog branżowy firm związanych z szeroko rozumianym widzeniem. Katalog kierowany jest dla specjalistów jak i klientów, użytkowników.

Specjalista – otrzymuje możliwość bezpłatnego umieszczenia swojej firmy, działalności czy promocji samego siebie w bazie danych. Kto w katalogu? Optyk, okulista, ortoptysta i optometrysta.

Do działu optycy – dodawane są salony optyczne z nazwy, siedziby

Do pozostałych: okulista, ortoptysta, optometrysta – tylko i wyłącznie imię i nazwisko specjalisty. Ułatwi to danemu specjaliście po zmianie miejsca wykonywania praktyki na łatwą edycję danych. Poza tym w przypadku katalogu dotyczącego optometrysty – przyjmujemy do bazy tylko te wpisy, których osoby ukończyły jedną z uczelni w Polsce tj. Uniwersytet im. Adama Mickiewicza (Poznań), Uniwersytet Medyczny (Poznań), Politechnika Wrocławska (Wrocław) – nie przyjmujemy wpisów osób, które ukończyły inne szkoły, kursy itp.

Klient, użytkownik – ma możliwość łatwego odnalezienia konkretnego specjalisty w rejonie, który jest w kręgu zainteresowań. Umieszczone podstawowe dane bezpłatne są wystarczające aby skontaktować się z danym salonem optycznym czy specjalistą.

Czy warto być w katalogu DobreWidzenie.pl? Oczywiście. Bezpłatnej dobrej promocji nigdy za dużo. Nikt za nic nie płaci a tylko zyskują obie strony. Mamy też przygotowane płatne opcje jak prezentacja, baner, link sponsorowany – zapraszamy do umieszczania wpisów! Poleć nasz katalog znajomym.

Zapraszamy i zachęcamy do dodowania wpisów na DobreWidzenie.pl

Zespół OPTO.blog

Warto przeczytać: